02 marca 2022

Targówek solidarny z Ukrainą - akcja w naszej szkole!

Targówek solidarny z Ukrainą - akcja w naszej szkole - dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc!
W obliczu tragedii, jaka toczy się w Ukrainie nasza społeczność szkolna włączyła się do akcji Targówek solidarny z Ukrainą. Wszystkim Darczyńcom – naszym Uczniom, ich Rodzicom, Bliskim oraz Pracownikom naszej Szkoły składamy  serdeczne podziękowania za żywy, energiczny, niemal błyskawiczny odzew na humanitarną akcją zbierania w szkole produktów dla ogarniętej wojną Ukrainy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane serce i ogrom empatii dla poszkodowanych przez wojnę. Kochani,  jesteście Wielcy, zawsze niezawodni w działaniu na rzecz potrzebujących. Zawsze można na Was liczyć!

Właśnie spakowaliśmy pierwszą turę produktów, które zostaną wysłane na granicę. To jeszcze nie koniec naszej zbiórki. Nadal zbieramy produkty pierwszej potrzeby, które będą systematycznie dostarczane potrzebującym.