06 września 2022

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Profilaktyka oraz wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie emocjonalnym” 12 września br. o godz. 18:00. Wykład poprowadzi dr Krzysztof Martyniak - socjolog i pedagog, doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogika. Absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, podyplomowego Kursu dla wykładowców i działaczy – Praw i Wolności Człowieka.

Obecnie w Zespole Pedagogiki Młodzieży działającym przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, członek Zespołu Roboczego - Między partycypacją, a wykluczeniem. Ekspert w projekcje : „Peer Support - wsparcie rówieśnicze dla osób w kryzysach emocjonalnych”.

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Forms:

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 09.09.