01 czerwca 2022

III Kongres "WYCHOWANIE TRWA WIECZNIE"

Nadal przyjmujemy zgłoszenia na on-line III Kongres "WYCHOWANIE TRWA WIECZNIE", 6 - 7 czerwca 2022 (poniedziałek i wtorek)

"Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda obejmuje Patronatem Honorowym III Kongres Wychowanie Trwa Wiecznie" - taki komunikat otrzymaliśmy z Kancelarii Prezydenta RP. To najprzyjemniejszy prezent na Dzień Dziecka.

Zapraszam na spotkania i dyskusje o wychowaniu. Zapraszam na III Kongres Wychowanie Trwa Wiecznie.
Na stronie www.wychowanie.org uruchomimy cztery wirtualne pokoje: jeden z sali plenarnej i trzy pokoje warsztatowe. Tematy i prowadzący warsztaty to przede wszystkim profesjonalizm i świeże podejście do aktualnych Naszych wspólnych trosk o Siebie i Nasze dzieci. Z częścią z Was spotkamy się osobiście na Stadionie Narodowym, to będzie Nasze wspólne świętowanie. Szczegóły na stronie www.wychowanie.org

Udział w Kongresie jest bezpłatny, a Certyfikat będzie sygnowany przez Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka.

Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie