05 lipca 2022

Informacje dla rodziców dzieci, które od 1 września 2022 r. rozpoczynają edukację w naszej szkole/przedszkolu

Informacje  dla  rodziców dzieci, które od 1 września 2022 r. rozpoczynają edukację w naszej szkole/przedszkolu

Informacja  dla  rodziców dzieci, które od 1 września 2022 r rozpoczynają edukację w naszej szkole/przedszkolu.

Spotkania adaptacyjne dla dzieci 3-letnich

Serdecznie zapraszamy 3- letnie dzieci, które od 1 września 2022 r. rozpoczną swoją przedszkolną przygodę - na spotkania adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu. Bardzo miło będzie nam poznać nasze nowe przedszkolaki. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z radością (bez stresu i płaczu) przychodziły do  przedszkola. Spotkania odbędą się na placu zabaw:

• 30 sierpnia 2022 r. w godz. 15.00 – 16.30 (spotykamy się na placu zabaw)
  • 31 sierpnia 2022 r. w godz. 10.00 – 11.30 (spotykamy się w sali dydaktycznej)

W przypadku niesprzyjającej pogody (deszcz) wszystkie zajęcia przeprowadzone będą w salach dydaktycznych.

Bardzo prosimy, aby każde dziecko było pod opieką tylko jednego rodzica. Dorosłych prosimy o przyniesienie obuwia dla siebie na zmianę.

Informujemy, iż zebrania organizacyjne dla poszczególnych grup przedszkolnych odbędą się w dniu 31 sierpnia 2022 r.:

• godz. 17.00 – dla rodziców dzieci 3-, 4- i 5- letnich
  • godz. 17.30 – dla rodziców dzieci 6- letnich

WYPRAWKI  DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH:

• Wyprawka dziecka 3-, 4 –latki - (patrz pliki do pobrania)
  • Wyprawka dziecka 5- latki - (patrz pliki do pobrania)
  • Wyprawka dziecka 6- latki - (patrz pliki do pobrania)

Informujemy, iż zebrania organizacyjne dla rodziców uczniów z klas pierwszych odbędą się 1 września 2022 r. o godz. 17.00.

• Wyprawka ucznia klasy pierwszej - (patrz pliki do pobrania)