04 października 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st Warszawy „Szkoła z Pomysłem na …Świetlicę rozwijającą uczniów”. Jest to projekt Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych. To ogromny sukces naszej świetlicy, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Gala wręczenia wyróżnień odbyła się 23 września w Centrum Nauki Kopernik. W tym roku do konkursu startowało 80 szkół, a 9 zostało wyróżnionych. Bardzo nas cieszy, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych placówek.