08 kwietnia 2024

Lokalny System Wsparcia na Targówku

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w latach 2024-2026 na terenie Dzielnicy Targówek realizujemy projekt Lokalny System Wsparcia na Targówku, dofinansowany ze środków budżetu Miasta Stołecznego Warszawy. W ramach projektu dzieci i młodzież oraz ich rodzice mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach.

Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców w ramach Lokalnego System Wsparcia na Targówku zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży, ze szkół podstawowych do skorzystania z warsztatów dotyczących lepszego radzenia sobie z wychowaniem dzieci. Zajęcia odbywają się w dniach: 18 i 25 maja, 8 i 15 czerwca 2024, w soboty w godzinach 9-15. Zapisy tel. 518 452 047, 571 258 723 e-mail: lsw.zapisy@gmail.com, (prosimy podać: imię i nazwisko i telefon kontaktowy). Dodatkowe informacje: www.infotargowek.org.

Zapisy na zajęcia prowadzimy według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców w Lokalnym Systemie Wsparcia na Targówku

Informujemy o możliwości korzystania z bezpłatnej pomocy psychologiczno – pedagogicznej i zajęć wspomagających rozwój edukacyjny dzieci i młodzieży. Więcej informacji na stronie internetowej: https://infotargowek.org/

Zgłoszenia rodziców : lsw.zapisy@gmail.com (Prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz telefonu kontaktowego do rodziców); 518452047 571258723 -  dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,

Anna Szymczak koordynator projektu "Lokalny System Wsparcia na Targówku"