23 listopada 2023

Ogólnopolski Konkurs Cyberbezpieczni

Masz przynajmniej 13 lat, jesteś uczniem szkoły podstawowej albo ponadpodstawowej i regularnie surfujesz po sieci? Weź udział w ogólnopolskim konkursie "Cyberbezpieczni", sprawdź swoją wiedzę i wygraj fantastyczną nagrodę! Co możesz zyskać?

Przede wszystkim możliwość zweryfikowania swojej wiedzy poprzez 27 pytań o różnym poziomie trudności. To nie tylko świetna okazja do zmierzenia się z hipotetycznymi zagrożeniami i cyberprzestępcami, ale również szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Aż 100 użytkowników z najlepszymi wynikami zostanie nagrodzonych bonami zakupowymi o wartości 500 zł do wydania na (bezpieczne!) zakupy na Allegro.

Najważniejsze informacje:
Konkurs trwa od 7.11.2023 do 27.11.2023 do godz. 15:00.
Aby wziąć udział, kliknij w link.

Konkurs "Cyberbezpieczni" organizowany jest przez Fundację PFR i finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach programu "Cyberbezpieczni 2023 – ogólnopolski program rozwoju kompetencji uczniów i Nauczycieli". To wyjątkowa okazja, by zwiększyć swoją wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa i stać się bardziej świadomym użytkownikiem Internetu.