03 maja 2023

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Wpływ diety na dolegliwości układu pokarmowego. Zespół jelita drażliwego, dyspepsja, SIBO, refluks i inne.” – 15 maja br. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi Małgorzata Desmond – Doktor nauk o żywieniu, epidemiologii i zdrowiu dzieci, dietetyk. Pracownik naukowy (Honorary Research Fellow) Institute of Child Health na University College London, gdzie w departamencie Population, Policy and Practice zajmuje się badaniami nad dietą i zdrowiem dzieci na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Od 2010 r. prowadzi konsultacje medycyny żywienia i dietetyczne oraz programy intensywnej terapii żywieniowej w Polsce. Specjalizuje się w terapii żywieniowej schorzeń układu pokarmowego, chorób autoimmunologicznych, kardiometabolicznych oraz poradnictwie żywieniowym dla wegan i wegetarian (szczególnie dzieci).

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Forms:

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 12 MAJA