Logowanie do eduWarszawa.pl Office365 (TEAMS)

Darmowy Microsoft Office 365 dla uczniów SP298

Informujemy, że wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie mają możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Office 365 i aplikacji TEAMS.

Dzięki Office 365 można być w stałym kontakcie z nauczycielami i uczniami.

Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatycznie aktualizowane, zatem użytkownik korzystający z produktu używa zawsze najnowszej wersji.

Logowanie do systemu

Aby zalogować się do usługi należy wykonać następujące czynności:

• wejść na stronę: www.office.com
  • zalogować się otrzymanym w szkole indywidualnym adresem e-mail (loginem)
  • pierwszym raz logujemy się korzystając z otrzymanego w szkole razem z loginem hasła
  • następnie należy wykonać czynności według instrukcji podawanych na stronie logowania.

W przypadku kolejnych nieudanych prób logowania, zagubienia lub utraty hasła oraz po niepowodzeniu prób jego odzyskania należy skontaktować się z administratorem usługi w szkole - wiadomość przez Dziennik Elektroniczny - Librus do Janusz Duszczyk lub Michał Sułkowski - szkolni administratorzy Office 365.