Pracownicy pedagogiczni Szkoły Podstawowej nr 298

Biblioteka szkolna:

  • Jadwiga Goldsztejn
  • Katarzyna Chabiera

Świetlica szkolna:

  • Luiza Bączek - kierownik świetlicy
  • Ewelina Napiórkowska
  • Renata Brzezińska
  • Katarzyna Chabiera
  • Magdalena Golla
  • Urszula Pskit
  • Katarzyna Wojciechowska
  • Ewa Rodewald
  • Małgorzata Sybura
  • Katarzyna Zbiciak              

Wychowanie przedszkolne:

  • Dorota Mazańska
  • Joanna Janiak
  • Beata Żochowska
  • Dorota Nurzyńska
  • Marzena Lusawa
  • Anna Florjanowicz
  • Ilona Gałecka

Nauczyciele wspomagający:

  • Aleksandra Ekiert - nauczyciel wspomagający
  • Martyna Jaczewska - nauczyciel wspomagający
  • Beata Kowalska - nauczyciel wspomagający
  • Robert Konieczny - nauczyciel wspomagający 
  • Katarzyna Krzesińska -  nauczyciel wspomagający  
  • Sylwia Lubelska Okońska -  nauczyciel wspomagający
  • Anna Sikorska-  nauczyciel wspomagający
  • Anna Mieńko -  nauczyciel wspomagający
  • Anna Jasińska -  nauczyciel wspomagający
  • Elżbieta Gielo -  nauczyciel wspomagający

Edukacja wczesnoszkolna:

  • Magdalena Rogowicz
  • Jadwiga Rzepecka
  • Aneta Impert
  • Iwona Sławańska
  • Joanna Brzozowska
  • Anna Kurowska
  • Dorota Kordziukiewicz
  • Joanna Lage
  • Wioletta Dziechciarz

Pedagog szkolny:

  • Iwona Krawczyk

Psycholog szkolny:

  • Marzena Krzesińska

Terapeuta pedagogiczny:

  • Hanna Nitecka

Logopeda:

  • Zarzycka Ewelina

Nauczyciele przedmiotowi:

  • Tomasz Omieciński - język angielski
  • Martyna Maciejewska - język angielski
  • Aneta Andrzejuk - język angielski
  • Monika Panufnik - język hiszpański
  • Magdalena Jaremczuk - język niemiecki
  • Janusz Duszczyk - język polski, informatyka
  • Manuela Kiszczak- język polski
  • Monika Jadczak - język polski
  • Izabela Machocka - język polski
  • Marta Rowicka - język polski
  • Anna Krasnodębska - historia
  • Klaudia Żydak - historia
  • Joanna Sobczyk - matematyka
  • Agnieszka Żminkowska - matematyka
  • Ewa Zaniewicz - Kowalczuk - matematyka
  • Marta Młynarczyk - matematyka
  • Paweł Bielecki - fizyka, matematyka
  • Krzysztof Radomski - geografia
  • Michał Sułkowski - przyroda, biologia, wychowanie fizyczne
  • Magdalena Wiktorowicz - biologia
  • Alicja Hilcher - wychowanie fizyczne
  • Agnieszka Jaśkiewicz - wychowanie fizyczne
  • Monika Stosio- muzyka, plastyka
  • Mariusz Kowalczuk - technika, plastyka, edb
  • Urszula Smyczyńska- religia
  • Sylwia Fidor - wychowanie do życia w rodzinie
  • Katarzyna Stencel - wos, etyka
  • ksiądz Grzegorz Idzik - religia
  • Inna Radchenko – nauczyciel - religia innego wyznania
  • Piotr Zych - nauczyciel religii
  • Ryszard Łepik - chemia