2023

Cóż za początek roku. Nasi siatkarze zajęli I miejsce Mistrzostwach Dzielnicy Targówek w Piłce Siatkowej Chłopców - Brawo!

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią powróciliśmy do organizacji festynu rodzinnego. W tym roku imprezę organizowała Rada Rodziców naszej szkoły.

W czerwcu dotarła do nas wspaniałe wiadomość -  wielką przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Anna S. z klasy 8A otrzymała prestiżową nagrodę "Orzeł Targówka". Podczas zakończenia roku szkolnego 2022/2023 pożegnaliśmy odchodzące na emeryturę wieloletnie pracownice naszej szkoły - bibliotekarkę panią Jadwigę Goldsztejn, oraz zastępczynie dyrektora szkoły panią Izabelę Szawiel.

Nowy rok to nowe postanowienia, plany i wyzwania. 4 września 2023 roku rozpoczęliśmy pracę w roku szkolnym 2023/2024. Od września mamy nową vice dyrektor. Została nią pani Agnieszka Żminkowska.