W lutym organizowaliśmy konferencję dzielnicową na temat "Nie bójmy się szkoły - 6 latek w I klasie". Spotkanie połączone było z warsztatami artystycznymi i zajęciami sportowymi dla dzieci. Tradycyjnie w maju bawiliśmy się na festynie rodzinnym pod hasłem "Witajcie w naszej bajce". Jak zwykle wakacje przebiegały pod znakiem remontów i unowocześnień naszej placówki. Od września 2012 roku nasi uczniowie mogą korzystać z właśnie wyremontowanych i bardzo eleganckich szatni wychowania fizycznego. 8 października nasza szkoła otrzymała certyfikat szkoły wspierającej uczniów uzdolnionych w ramach "Warszawskiego systemu wspierania uzdolnionych - WARS i SAWA". Koordynatorem programu w naszej szkole została pani Agnieszka Żminkowska.