W styczniu, w ramach programów współfinansowanych przez EFS, uruchomiono w szkole nowoczesne centrum multimedialne z dostępem do internetu w bibliotece szkolnej. Dzięki staraniom pani Dyrektor zaczęła działać nowoczesna sala wyposażona w sprzęt multimedialny pomocny w prowadzeniu zajęć szkolnych. W czerwcu oddano do dyspozycji uczniów nową pracownię komputerową z dziesięcioma nowoczesnymi komputerami, dostępem do sieci internet, rzutnikiem multimedialnym. W czasie wakacji szkoła poddana została poważnemu remontowi. Od września rozpoczęliśmy naukę mając do dyspozycji odnowioną salę gimnastyczną, nowy pokój nauczycielski, świeżo wyremontowaną kuchnię i sale lekcyjne. Od września gościmy w naszych murach przedszkole. Na boisku szkolnym pojawił się piękny, nowoczesny plac zabaw. Teraz czekamy na remont nawierzchni boiska.