Nowa rzeczywistość zmusiła nas do realizowania nowych wyzwań. Tradycyjny dzień otwarty szkoły, który odbywa się każdego roku w lutym, musieliśmy zorganizować w wersji on-Line. W tym celu stworzyliśmy w szkole namiastkę studia TV i przeprowadziliśmy transmisję internetową ze spotkania informacyjno - promocyjnego na temat naszej szkoły.

Wreszcie wracamy do względnej normalności. Od 24 maja szkoła ruszyła z nauką w systemie hybrydowym, a od 31 maja zgodnie z zapowiedzią władz wrócimy do nauki stacjonarnej. Dotarła do nas też inna wspaniała wiadomość. Jeden z naszych byłych uczniów - Krzysio Chmielewski - będzie startował jako reprezentant Polski w pływaniu podczas letniej olimpiady w Tokio. Ale super!

Wyrasta nam kolejny wspaniały matematyk - brawo Piotrek Ch. z klasy 7b za wynik bardzo dobry w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Maks Matematyczny" oraz I miejsce w kategorii klas siódmych w Warszawskim Konkursie "Z matematyką przez życie".

Kolejny rok szkolny 2021/2022 niestety rozpoczęliśmy w reżimie sanitarnym. Epidemia nie odpuszcza. Jest troszkę lepiej niż w roku ubiegłym i wszyscy mają nadzieję, że ten rok będziemy mogli już normalnie przepracować.