Powstała strona internetowa naszej szkoły. W ramach programu promocji szkoły ogłoszono konkurs na logo szkoły. W sobotę 26 maja odbył się pierwszy festyn rodzinny dla uczniów, rodziców i pracowników szkoły. W tym roku wielu naszych uczniów odnosiło sukcesy w konkursach międzyszkolnych na terenie dzielnicy i miasta. Otrzymaliśmy również pozytywną decyzję o przyznaniu szkole nowoczesnej pracowni komputerowej oraz centrum multimedialnego współfinansowanych przez Unię Europejską. 3 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny. W naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku dla całej dzielnicy Targówek. Od nowego roku szkolnego mamy również nową wicedyrektor szkoły. Została nią pani mgr Hanna Nitecka.