Pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Dyrektora Szkoły p. Bolesława Prubana, który pracował w placówce od początku jej istnienia. Nowym Dyrektorem została nauczycielka z naszej szkoły p. Alicja Marciniak, a jaj zastępcą dotychczasowa wicedyrektor p. Grażyna Iwaniuk. Nasza uczennica z klasy IIIa zobyła tytuł Supermistrza Ortografii w III Miedzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Z ortografią za pan brat". W grudniu na 40 Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży reprezentacja szkoły zdobyła srebrny medal i puchar w tenisie stołowym, natomiast Zespół Teatralno-Muzyczny "Kolorowe Kropeczki" prowadzony przez p.Izę Szawiel zdobył wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów "Melpomena w Szkolnej Ławce".