W styczniu rozegraliśmy pierwszy w historii szkoły turniej szachowy. Dzięki niemu wyłoniliśmy reprezentację szkoły na Mistrzostwa Prawobrzeżnej Warszawy w Szachach. 4 czerwca 2013 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Dniu Sportu na Targówku. Szóstka naszych reprezentantów zajeła w nich miejsca medalowe. 8 czerwca bawiliśmy się na już siódmym FESTYNIE RODZINNYM. Andrzej z klasy 5b otrzymał tytuł - Orzeł Targówka - za swoją wspaniałą postawę uczniowską, doskonałe wyniki w nauce oraz liczne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Tytuł został wręczony na uroczystości w Teatrze Rampa w dniu 25 czerwca 2013 roku.

W październiku gościliśmy w szkole dyrektorów wszystkich szkół z dzielnicy Targówek w ramach akcji "Dzielenia się dobrą praktyką". 15 listopada nasza szkoła organizowała centralne obchody Warszawskiego Dnia Dobrego Jedzenia.

W grudniu dzięki naszym działaniom na rzecz upowszechniania czytelnictwa wśród uczniów otrzymaliśmy tytuł "Szkoła przyjazna książce".