Reforma systemu edukacji w Polsce stała się faktem. Rok 2017 będzie wyjątkowo ważny i w pewnym sensie historyczny. Od września nasza szkoła przekształci się w szkołę podstawową ośmioletnią. Pierwszy raz od dłuższego czasu nie wypuścimy w czerwcu absolwentów, a uczniowie klas szóstych otrzymają promocję do klasy siódmej.

W niedzielę 15 stycznia uczniowie klasy Va i zespół wokalny zaprezentowali w kościele Św. Włodzimierza program jasełkowy.

Również w styczniu gościliśmy w naszej szkole zapaśnika, wielokrotnego mistrza i wicemistrza świata i Europy, wicemistrza olimpijskiego z 1980 roku, trenera i sędziego - pana Andrzeja Suprona.

Na początku nowego semestru, pod koniec lutego, po kilku miesiącach ciężkiej pracy i wzorowym wykonaniu zadań konkursowych otrzymaliśmy certyfikat "Szkoła sportowych talentów".

14 marca nasza szkoła była organizatorem wielkiej imprezy dla uczniów szkół podstawowych z Targówka Dzielnicowy Dzień Mierzenia i Liczenia "Targówek w Liczbach".

Na początku kwietnia ruszyła tak długo oczekiwana budowa nowego boiska szkolnego. Prace budowlane pewnie potrwają do września, ale to nic - cierpliwości - nowy rok szkolny zaczniemy już z nowym obiektem sportowym.

Nowy ro szkolny powitamy wyjątkowo - pod koniec wakacji zakończyły się prace na naszym boisku. Na takim boisku zajęcia wf to czysta przyjemność!

25 września 2017 roku na długo pozostanie bardzo ważną datą w życiu naszej szkoły. Na ten dzień uczniowie i nauczyciele czekali od dawna. Przy udziale przedstawicieli najważniejszych władz m.st. Warszawy oraz władz samorządowych Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oficjalnie otworzyliśmy nasze nowe, wielofunkcyjne boisko sportowe. Były przemówienia, występy uczniów, szałowy pokaz zespołu cheerleaderek złożonego z nauczycielek z naszej szkoły, konkurs rzutów karnych, gry i zabawy - jednym słowem święto sport