kwi

Dzielnicowe Dni Bezpieczeństwa Targówek 2023 - SP 298

Dzielnicowe Dni Bezpieczeństwa Targówek 2023 w naszej szkole

W dniach 17 - 21 kwietnia 2023 roku w Dzielnicy Targówek obchodzone są Dzielnicowe Dni Bezpieczeństwa. W poniedziałek 17 kwietnia zainaugurowaliśmy je również w naszej szkole. Na drugim piętrze pojawiła się wystawa plakatów wykonanych przez uczniów klas 4-8 na temat bezpiecznych zachowań w naszym życiu. We wtorek spotkaliśmy się podczas apelu poświęconego tematyce bezpieczeństwa uczniów w Internecie. W czwartek zaplanowaliśmy spotkanie, podczas którego przypomnimy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach i rozstrzygniemy konkurs plastyczny na temat zasad bezpiecznego zachowania.

W plikach do pobrania znajdują się prezentacje uczniów klas 7a, b, c na temat bezpieczeństwa pracy na komputerze - zapraszamy do obejrzenia.