lut

Bal karnawałowy klas I - III

Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na który przypada czas wspaniałych, szalonych zimowych balów i zabaw. To czas świętowania, zabawy i wielkiego ucztowania. Kojarzy się z balami maskowymi, paradami i ulicznymi pochodami.
Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Bal dostarcza wiele pozytywnych emocji.
09 lutego 2024r. odbył się w szkole bal dla klas I-III oraz odziałów 0. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piłkarzy, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana. Wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach.