sty

Języki obce w naszej szkole

W grudniu odbył się konkurs CHRISTMAS CARD dla klas 1-3 oraz 4-8 w naszej szkole. Konkurs polegał na zaprojektowaniu kartki świątecznej oraz napisaniu życzeń bądź wierszyka w języku angielskim o tematyce świątecznej. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

miejsce:
I - Zofia L. z klasy IIIb
II - Iga S. z klasy IIIb
III - Kalina T. z klasy IIb

miejsce:
I - Paulina C. z klasy 4c
II - Jakub S. z klasy 5a
III - Julia S. z klasy 5c

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudnym zadaniem. Wszystkim Serdecznie Gratulujemy !!! Prace konkursowe można podziwiać na korytarzu II piętra.

Na zajęciach z języka angielskiego nasi najmłodsi uczniowie z grup 0a i 0b robili z panią Anetą tradycyjne CHRISTMAS CRACKERS. Dzieci były zachwycone a stworzone przez siebie prace mogły zabrać do swoich domów oraz obdarować nimi swoich bliskich. Tradycyjne Christmas Crackers zawierają, papierową koronę, napisany dowcip oraz upominek. W naszych najwięcej było tych ostatnich.