kwi

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Miła wiadomość dla przedszkolaków:

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wzięcie udziału w XIV edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2022/2023. Gratulujemy realizacji i ukończenia programu. Dziękujemy za wypełnienie Testów bezpieczeństwa i Ankiety podsumowującej. Z pewnością będzie to dla nas cenne źródło wiedzy na przyszłość.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

W załącznikach przesyłamy Certyfikat potwierdzający udział Państwa placówki w programie oraz wzór Dyplomu dla dzieci.

Życzymy sukcesów w dalszej edukacji dotyczącej bezpieczeństwa i już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Pozdrawiamy,
Zespół Akademii Bezpiecznego Puchatka