sty
2023

Julia 8A - I miejsce w konkursie "Na wakacjach spotkałem matematykę", organizowanym przez Wydział Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku

Julia z klasy 8A wykonała pracę plastyczną na konkurs pt.: Na wakacjach spotkałem matematykę, organizowany przez Wydział Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku. Celem konkursu było zauważenie i opisanie figur geometrycznych, które możemy spotkać w otaczającym nas świecie podczas wakacji.
Julia wykonała pracę pt.: Geometryczny ogród(ek) babci Eli i tym samym zajęła I miejsce w kategorii uczniowie klas VI - VIII szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 151 prac z całej Polski.

Gratulujemy.