cze

Festyn Rodzinny 2 czerwca 2023

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią powróciliśmy do organizacji Festynu Rodzinnego. W tym roku organizatorem imprezy była Rada Rodziców naszej szkoły. Oj, działo się! Pogoda i publiczność dopisała, a organizatorzy zapewnili nam niesamowitą porcję zabawy. Na scenie królowały konkursy, pokazy zespołów tanecznych, występy solistów, pokazy sportowe. Na terenie boiska odbył się przejazd motocyklistów, pokaz Fiatów 126p, pokaz ratownictwa, mecz piłki nożnej, rozstawione były stoiska klasowe, odbywały się gry terenowe i zabawy ruchowe. W szkole działało stoisko komputerowe, porad udzielali policjanci, mieliśmy możliwość obejrzenia samochodu patrolowego. Do tego mogliśmy spotkać wielu znajomych i przyjaciół, miło porozmawiać i cudownie spędzić czas. Wyjątkowo udana i sympatyczna impreza! Szkoda, że na następny festyn musimy poczekać cały rok!