Samorząd klas 4-8

Samorząd uczniowski klas 4-8 tworzą  wszyscy pełnoprawni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 298 im. Jana Kasprowicza

Poczet sztandarowy:

Opiekun Samorządu Uczniowskiego - pani Monika Stosio

Regulamin Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie (patrz pliki do pobrania)

Rok szkolny 2023/2024 - z życia samorządu klas 4 - 8

30 listopada samorząd Uczniowski zorganizował zabawy andrzejkowe  - w szkole pojawiły się postaci z bajek i kreskówek, a podczas przerw można było wywróżyć sobie świetlaną przyszłość, spełnienie marzeń, czy imię przyszłej sympatii.

W dniu 30 października odbyła się I Sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Radnym reprezentującym naszą szkołę jest Miron z kl. 8a. W spotkaniu uczestniczył Zarząd Dzielnicy Targówek, Radni Dzielnicy Targówek i zaproszeni goście. Podczas sesji odbyło się uroczyste ślubowanie młodych radnych, wybrano prezydium i podjęto stosowne uchwały.

Spotkanie samorządu klas 4-8 - planowanie pracy w roku szkolnym 2023/2024 - 15 września 2023

1 września 2023 - W piątek mijają 84 lata od wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystych obchodach 84. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Rok szkolny 2022/2023 - z życia samorządu klas 4 - 8

Pierwszy Dzień Wiosny - Dzień bez plecaka

Pierwszy Dzień Wiosny - Dzień bez plecaka, czyli dzień z wesołym pomysłem na plecak szkolny.

Apel samorządu szkolnego - Bezpieczne ferie zimowe!

10 lutego był ostatnim dniem nauki przed feriami zimowymi. Tradycyjnie w tym dniu spotykamy się aby podsumować naszą pracę w pierwszym półroczu oraz porozmawiać o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego podczas ferii.

Zabawa andrzejkowa 2022

Zabawa andrzejkowa to tradycyjna impreza dla naszych uczniów, którą każdego roku organizuje Samorząd Uczniowski. W tym roku powróciła do naszej szkoły po przerwie spowodowanej pandemią. Był tłum, świetna muzyka i wspaniała zabawa!

Apel samorządu szkolnego - inauguracja pracy w roku szkolnym 2022/2023