Wiosna roku 2011 rozpoczęła się wyjątkowo miło. Marta z klasy 6a zdobyła pierwsze miejsce w Dzielnicowym Konkursie Poezji Patriotycznej. Do sukcesu Marty dołączyli chłopcy z klas piątych i szóstych, którzy zajęli II miejsce w Warszawie i I miejsce w dzielnicy w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Jak zwykle w ostatnią sobotę maja bawiliśmy się w czasie festynu rodzinnego. W tym roku myślą przewodnią festynu byli nasi sąsiedzi europejscy, ich kultura, historia, kuchnia. Rok szkolny zakończyliśmy 22 czerwca. Skończył się on wyjątkowo miło. Nasza uczennica Marta z klasy 6a otrzymała zaszczytny tytuł "Orzeł Targówka" przyznawany najlepszym i najwybitniejszym uczniom naszej dzielnicy. Na jesieni wybudowano na boisku szkolnym nowy plac zabaw, który od wiosny będzie służył naszym uczniom.